North Cumberland Elementary announces its third nine weeks' honor roll.

A HONOR ROLL

First Grade — Emma Capps, Kelli Carroll, Katie Coudriet, Solomon Daniels, James Michael Garrett, Maci Gernt, Jacob Harris, Kyra Henry, Bailey Hicks, Alexis Parker, Andreanna Presley, Danielle Rosser, Ashton Suggs, Alex Tabor, Lauren Tabor, Tyler Tuttle, Kylee Whittenberg, Benjamin Wirey, Kimberly Wooll and Ariana Young.

Second Grade — Kari Abston, Connor Barnwell, Macy Beard, Alexis Bowman, Jaclyn Eaton, Rachel Fink, Justin Headrick, John Hitch, Skylar Lewis, Marissa Neal, Kamble Olsen, Jonathan Rogers, Paige Selby, Emery Smith, Gracie Swallows and Mackenzie Timson.

Third Grade — Connor Bebout, Garrett Bullock, Nikita Delk, Rayven Green, Micah Hollows, Dawson Hunt, Breanna Kerley, Levi Lowe, Alyssah Pyor, Kaitlyn Russell, Maddison Rutledge, Peyton Sharp, Sebastian Smith and Sydney Taylor.

Fourth Grade — Kendall Brantley, Connor Crockett, Maryanne Davis-Regen, Hannah Fink, Samantha Gray, Blake Hicks, Lexi Hinch, Kealey Lowe, Kyle Marshall, Joceline Martinez-Hernandez, Serena Nastri, Taylor Newton, Ethan Oliver, Joseph Stanton and Sammie Jo Wyatt.

Fifth Grade — Destaney Dearmon, Erica Gay, Tyler Hamby, Landon Hancock, Caleb Henley, Shaelee Kilmer, Brittany King, Magnolia Lamoreaux, Kayla Matthews, Andrew Phipps, Carly Selby, Lane Smith, Christian Staton, Claire Tackett, Ben Tollett, Abby Wightman, Shawn York and Catherine Zukowski.

Sixth Grade — Emily Begley, Hannah Hitch, Devon Neal and Courtney Smith.

Seventh Grade — LaTausha Brannon, Nathaniel Clanton, Matthew Clark, Natasha Deck, Sam England, Kristin Graczyk, Laura Hall, Kathryn Hamby, Lucas Hamby, Kaitlyn Hayes, Abigail Hernandez, Savannah Hollows, Mariah Kallil, Justin Simmons, Jordan Thompson, Chelsea Wattenbarger, Breeanna Whittenburg and Dakota Williams.

Eighth Grade — Mary Atkinson, Devin Hinch, Frankie Lancianese, Robby Myers, Allie Shultz and Wren Tackett.

A/B HONOR ROLL

First Grade — Aaliyah Blankenship, Kayla Brantley, Kaitlyn Davidson, Dakota Estep, Cameron Evans, Taylor Hall, Tristan Hughes, Jordyn Jewell, Jaydyn Jordan, Brionna Neely, Madison Parker, Soshea Parrott, Daydrian Peiffer, Kyle Rutledge, Cameron Tabor, Katelyn Tabor and Katelyn Wattenbarger.

Second Grade — Tyler Brady, Jacob Brown, Payt Bussey, Zach Campbell, Brooke Carr, William Childers, Shelby Dalton, Bevin Davis, Savannah Davis, Paxton Elmore, Roy Hall, Zachary Hayes, Alison Henry, Kayla Lessard, Holly Mach, Tyler Maynard, Ashley Medley, Gracee Morgan, Hannah Neely, Ethan Norris, Elizabeth Payne, Shawna Peak, Savannah Phillips, Matthew Phipps, Nate Phipps, Hailey Ray, Andrew Ross, Jr., Taylor Sherrill, Jordan Stoker, Dakota Whitson and Mason Williams.

Third Grade — Baley Asberry, Taylor Barnwell, Ricky Boisvert, Cameron Bowman, Tyler Breeding, Brian Dayton, Patrick Early, Michael Griffin, Dakota Hassler, Case Hill, Grady Hoover, Abigail Hurst, Cody Jordan, Marce Kerley, Jennifer King, Avery Lynch, Makenna Miller, Jacob Murphy, Dalton Phillips, Madison Riggs, Timothy Shultz, Jessica Tabor, Nate Warden and Alexus Young.

Fourth Grade — Blaze Brock, Josh Brown, Hailey Coudriet, Courtney Cox, Alex Davenport, Bella Davis, Travis Dixon, Kelsie Dodson, Dayanaira Estop, Kelsey Garrett, Sadie Godsey, Karrissa Graczyk, Martha Green, Harvey Hunter, Riley Henry, Angelina Kurtyak, Cheyenne Moree, Carlie Mullinax, Shaylee Natt, Evan Oliver, Austin Parker, Anthony Pruitt, Haley Ridener, Logyn Robinson, Ben Tabor, Trevor Tucker, Kali Turbett, Austin Welch and Terry Wheeler.

Fifth Grade — Jeremy Angel, Chelsi Beaty, Allen Bowles, Chandler Brickle, Jacob Brown, Josh Buck, Lake Buzbee, Cody Campbell, Emma Carey, Angel Gaskins, Drake Gentry, Justin Green, Kierstin Haynes, Sadie Hoover, Riley Hunt, Elisha Jackson, Caleb Jones, Amelia Kerley, Victoria Myers, Blaine Pennington, Kaycee Phipps, Ondreya Riley, Kaylee Selby, Allison Sisco and Ryan Tabor.

Sixth Grade — Haley Barnwell, Markie Barnwell, Sean Branch, LaKeisha Brannon, Ethan Carey, Kenneth Carey, Zach Davenport, Bailey Eaton, T.J. Garrison, Jamey Gillihan, Jerrica Hale, Tyler Harvey, Mattea Hayes, Bryson Houston, Savannah Hughes, Nolan Long, Ellane Music, Lucas Nastri, Tyler Neely, Madison Olsen, Tyler Owens, Kayla Parsons, Jasmine Pedde, Jose Perez, Taylor Reagan, Bailey Rutledge, Meredith Rutledge, Brett Suggs, Brandon Thomas, Hannah Timson, Samuel Tollett, Marcus Vogt, Emily Wagner, Shelby West and Shannon Wooll.

Seventh Grade — Tiffany Braunsdorf, Nicole Brown, Sydney Burnett, Lane Burton, Gabriel Caballero, Sydney Early, Brittany Godsey, James Kelsey, Hazzard Mercer, Warren Murphy, Leo Nunez, Megan Penticuff, Shayla Pruitt, Kelsey Pugh, Nikki Pugh, Patrick Robinson, Casey Selby, Tesla Sherrill, Macy Shuey, Heather Simmons, T.J. Smith, Dylan Swafford, Misty Suydam, Brandon Tipton, Nick Varney and Jessica Young.

Eighth Grade — Brittany Brannon, Sydney Brown, Hannah Clouse, Angel Conley, Aaron Cunningham, Christina Davis, James Hamby, Matt Hillabrand, Carrie Kemmer, Nikki Kerley, Liam Nelson, Karri Netherton, Julissa Perez, Ricky Phipps, Kendra Pugh, Emily Russell, Hailee Shuey, Michella Thomas and Kelsey VanNatter.

This Week's Circulars